Zit je in Almere op de middelbare school? Misschien kom je dan bij ons je ‘snuffelstage’ doen. Snuffelstages zijn vaak stages van enkele dagen, waarin je even kunt ‘ruiken’ aan het werk in de intramurale ouderenzorg. Zo kun je in korte tijd een goede indruk krijgen van de sfeer op zo’n woonzorglocatie en van de mensen daar wonen en werken!

Elke middelbare school in Almere is gekoppeld aan de dichtstbijzijnde woonzorglocatie van Zorggroep Almere. Op de snuffelstagelijst hieronder zie je welke locatie aan jouw school gekoppeld is. Daar is ook de naam en het email-adres te vinden van de contactpersoon van Zorggroep Almere.

Het programma van een snuffelstage kan per locatie verschillen. Soms kun je meewerken in de keuken, in de linnenkamer of in de zorgverlening. Daarover kun je afspraken maken met de contactpersoon.

Wil je meer weten over de mogelijkheid van snuffelstages?

Neem dan snel contact met ons op!

Snuffelstagelijst

Contactinformatie per school

School

Locatie

Contactpersoon

Mailadres

Helen Parkhurst Polderburen
Castrovalva
Diana Oppong
Sandra Weug
doppong@zorggroep-almere.nl
sweug@zorggroep-almere.nl
Echnaton De Kiekendief Joke Karaberis jkaraberis@zorggroep-almere.nl
De Meergronden De Overloop Uty Sybesma usybesma@zorggroep-almere.nl
Arte College Archipel Karin Veenhof
Wendy Hagedoorn
kveenhof@zorggroep-almere.nl
whagedoorn@zorggroep-almere.nl
Baken Poort Lyceum Vizier Ina Lieveld ilieveld@zorggroep-almere.nl
Groenhorst College De Toonladder Rina Kromhout rkromhout@zorggroep-almere.nl
Baken Trinitas College De Toonladder Rina Kromhout rkromhout@zorggroep-almere.nl
Baken Park Lyceum Castrovalva Sandra Weug  sweug@zorggroep-almere.nl
Baken Stad Lyceum De Kiekendief Joke Karaberis  jkaraberis@zorggroep-almere.nl
Montessori Lyceum De Overloop Carla van Zadelhof cvanzadelhof@zorggroep-almere.nl
Oostvaarders College Zephyr Marjolein Hekkelman  mhekkelman@zorggroep-almere.nl
Buitenhout College Zephyr Marjolein Hekkelman  mhekkelman@zorggroep-almere.nl
International School Almere Archipel Karin Veenhof
Wendy Hagedoorn

kveenhof@zorggroep-almere.nl